Neden Biz?

NEDEN ÖZEL BAŞARIYORUM ANADOLU LİSESİ? 

Güçlü eğitim vizyonu, alanında uzman tecrübeli kadrosuyla şehrin merkezinde fakat doğayla iç içe eğitim veren kolej, okul, kurs merkezidir.

Başarıyorum eğitim öğretim sistemi araştırma ve sorgulamaya dayalı, yenilikçi, yaratıcı öğretim yaklaşımıyla öğrencilerin düşünsel ve üretken güçlerini tam anlamıyla kullanmalarını sağlayan bir öğretim sistemidir.

Öğrenmenin hayat boyu devam ettiğinin önemine inanan, bu inançla motivasyonu yüksek, öz güven kazanımı olan bireyler yetiştiren başarıyorum koleji öğrencilerini hem akademik hem de sosyal alanda destekleyerek yetişkin bir birey statüsü kazandırır. 

Kurs tecrübesine sahip deneyimli öğretmen kadrosuyla gün içinde soru çözüm saatleri, birebir etüt imkânıyla öğrencilerimizi özel ders ihtiyacı olmadan güçlü yayınlarla üniversiteye hazırlıyoruz. Farklı yayınlardan yıllık 50 adet deneme sınavıyla öğrencilerimizin il derecelerini, türkiye geneli tyt ayt dercelerini analiz ediyoruz. 

Online eğitimin öğrencilerimiz üzerindeki etkisini kırmak ve onları yeni döneme daha dinamik hazırlamak amacıyla bünyemizde iki psikolojik danışman ile çalışıyoruz.  Psikolojik danışmanlarımızla öğrencilerimizi her aşamada takip ederek onların kişisel ve toplumsal kimliklerinin oluşmaları için destekliyoruz. Haftalık bireysel çalışma programlarımız ile her bireyin çalışma sürecini kontrol altına alıyoruz. Bütün bu süreci öğretmen veli öğrenci üçgeni içinde hakkaniyet göstererek empati kurarak ilerletiyoruz. 

Başarının her alanda olmasını destekliyor ve bu süreçte spora sanata kültürel faaliyetlere önem vererek geleneklerini tanıyan kültürünü bilen çevik erdemli bireyler yetiştiriyoruz. 

Başarıyorum’un eğitim zincirinde bir halka da sen ol.

Başarıyı sadece başarı sağlar.